Our post

Hledá se výpomoc.

6. února 2011 v 15:37 | Romča
online-pretty-little-liars
VÝPOMOC
Takže zítra jdu po dvou týdnech do školy a vůbec nevím zda to budu stíhat, proto udělám něco jako před konkurz na vápomoc.. De o to že tady budeme dva, pokud to nebudu stíhat a kdyby se tak stalo chtěla bych pak dát možnost tomu kdo se přihlásil..! Já o tento blog nechci přijít ale nevím zda to prostě budu stíhat..POKUD SE CHCEŠ PŘIHLÁSIT VYPLN DOTAZNÍK.


  1. Přezdívka
  2. Blog
  3. Věk
  4. Tvé zkušenosti  blogem.cz ?
  5. Ovládáš grafiku?? 
  6. icq / skype /email ( radši ale ICQ nebo Skype.!!)
to že ses přihlásil neznamená že tě hned vemu, pokud budu mít zájem ozvu se ti ;))

Our Post 0.2

5. února 2011 v 21:22 | Romča
Ztrhne se mánie ? :D Hodně lidí z vás seriál Pretty Little Liars nesleduje ted mi někteří píší že se na to začali dívat jsem ráda že se vám to líbí !! ;)) a myslím že to tady má budoucnost alespon v to doufám ted si asi moc věřím ale co.. , nakazila jsem mojí ségru která ted ten seriál úplně zbožnuje a nakazím i vás !! :D Kdo má čas podívejte se jsem si jistá že vás tento seriál nezklame.. ANO jsem otravná furt něco píšu bla bla a nikdo to nečte ale víte co ? Je mi to jedno mám skvělou náladu..!!
R.

Our Post 0.1

5. února 2011 v 13:58 | Romča
Krásné odpoledne.dnes bych chtěla doplnit episode stills jenže nk není čas.Zatím to
tady zvládám což je dobře ! (: Ale uvidíme jak to půjdu až bude škola pokud to nepůjde najdu
výpomoc abych stíhala i můj druhá blog..! ;))) Prosím o spřátelení pišto do wanna be. (: Taky můžete hlasovat v anketě , pro postavu kterou máte nejradši..! ;))
R

welcome

3. února 2011 v 8:48 | Romča
Tumblr_lfrzyekvtu1qa87g7o1_500_large
Jsem ráda že tě konečně mohu přivítat na blogu online-pretty-little-liars.blog.cz
Moc se omlouvám za ten hrozný layouts!! Já vim je nechutný a pokusím se ještě dnes udělat nový!! Postupně budu přidávat vše okolo seriálu a herců, také přidám wanna be kdo bude mít zájem at se zapíše!! ;) To je ted asi tak všechno Příjemnou zábavu a zastav se zas Romča.
 
 

Reklama